طراحی سایت صرافی با وردپرس

طراحی سایت صرافی

چرا صرافی ها به طراحی سایت مناسب نیاز دارند؟

صرافی حرفه ای است قدیمی در ارتباط با داد و ستد انواع پولهای رایج در کشورهای مختلف که اغلب این داد و ستدها به علت مبادلات تجاری و رفت و آمد مردم میان این کشورهاست. و امروزه با تسهیل ارتباطات و حمل و نقل، این داد و ستدها نیز بسیار بیشتر شده است. ضمن اینکه مردم جهان نیز رفت و آمد بیشتری میان کشورهای مختلف دارند. در نتیجه می توان گفت که حرفه صرافی همگام با رشد فناوری و ارتباطات قابلیت رشد و رونق بیشتری یافته است و خود نیز می تواند از فناوری های نوین استفاده کند. بنابراین طراحی یک وبسایت اینترنتی مناسب که امروزه به مهمترین پل ارتباطی میان مشاغل و مردم تبدیل شده است برای صرافی ها ضرورت تام دارد.
صرافی ها بنا به اقتضای حرفه خود اولین کسانی هستند که از تغییر نرخ ارزها مطلع می شوند. از سوی دیگر آمار جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با قیمت روز دلار و سکه طلا در کشور ما بخوبی حاکی از آن است که مردم روزانه چه مقدار در پی اطلاع از این تغییرات هستند. پس مهمترین هدف از طراحی سایت صرافی می تواند اطلاعرسانی قیمت روز ارز و سکه به متقاضیان باشد و سایتی که در این زمینه بخوبی عمل کند مطمئنا در جذب مشتریان بیشتر نیز موفق تر خواهد بود.

طراحی سایت صرافی باید شامل چه بخش هایی باشد

  1. تابلوی قیمت روز. شامل قیمت مسکوکات و فلزات گرانبها و جدول تبدیل ارزها که بی شک مهمترین بخش سایت صرافی است و باید به گونه ای باشد که بتواند به صورت اتوماتیک از وب سایت های مرجع آپدیت شود. افزودن منحنی قیمتی و نمودارهای مختلف که تغییرات قیمت را در بازه های زمانی مختلف نشان دهد نیز به جذاب شدن سایت صرافی شما کمک می کند.
  2. معرفی و تبلیغ خدمات و حوالجات ارزی که توسط صرافی انجام می شود.
  3. ایجاد حساب کاربری برای مشتریان ویژه و ارائه خدمات آنلاین نظیر خرید و فروش آنلاین سکه و ارز
  4. اخبار اقتصادی بویژه اخبار مرتبط با بازارهای ارز و طلا
  5. مقالات علمی و تحلیل های اقتصادی
  6. امکان اطلاعرسانی قیمت ها و سایر خدمات بوسیله پیامک به مشترکان ویژه سایت

مهمترین ویژگی های طراحی سایت صرافی خوب چیست؟

  • طراحی سایت صرافی و قالب آن باید بر اساس آخرین معیارها و الگوریتمهای گوگل باشد تا محتوای سایت صرافی شما بخوبی در نتایج جستجوی گوگل ارتقا پیدا کند. جذب ترافیک از موتورهای جستجو بهترین روش برای جذب بازدیدکننده جدید و تبدیل آنها به مشتری سایت و صرافی شماست.
  • سرعت لود شدن صفحات و مطالب باید آنقدر مناسب باشد که بازدیدکننده را منتظر نگذارد. در غیر اینصورت با توجه به رقابت سایت های صرافی، کاربر از سایت شما صرف نظر کرده و سایت صرافی دیگری را باز می کند.
  • گرافیک و چیدمان نیز در طراحی سایت صرافی بسیار مهم است. زیرا همانطور که گفته شد سایت صرافی هم جنبه اطلاعرسانی دارد و هم می بایست جلب اعتماد کند. بنابراین چیدمان جداول و نمودار قیمت ها باید بگونه ای باشد که براحتی توسط کاربران دیده شود و خدمات صرافی نیز مورد توجه بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه قرار گیرد.
  • امنیت. مخصوصا اگر کاربران در سایت صرافی شما عضویت یافته و معاملات آنلاین انجام می دهند.

ویژگی ها و مزایای طراحی سایت صرافی توسط محسن وب :

ما در مجموعه محسن وب ابتدا قالب و معماری سایت را بصورتی کاملا منطبق با بروزترین معیارها و الگوریتمهای گوگل طراحی می کنیم تا سایت به لحاظ فنی آماده معرفی به گوگل و ارتقاء در نتایج جستجوی گوگل باشد. علاوه بر آن می توانیم به مدیر یا مدیران سایت آموزش دهیم که چگونه به انتخاب کلمات کلیدی پر بازدید بپردازند و چگونه محتوای مناسب آن کلمات را در سایت درج و منتشر کنند تا بازدید خوبی از موتورهای جستجو بدست آورند. همچنین می توانیم پروژه هایی را برای ارتقاء سایت شما در نتایج جستجوی عبارات بسیار پر رقابتی چون قیمت دلار، قیمت روز دلار و سکه و …. تعریف و اجرا کنیم.
از نظر گرافیکی نیز البرز وب دیزاین با طراحی اختصاصی قالب برای سایت شما، شکل و شمایل متفاوت و منحصر بفردی نسبت به سایر سایتهای صرافی برایتان ایجاد می کند. معیارهای مهمی چون سادگی و زیبایی با هدف افزایش جلب اعتماد کاربران و راحتی آنها در استفاده از سایت در این طراحی اختصاصی بخوبی لحاظ خواهد شد.
یکی دیگر از نکات مهم در طراحی سایت های صرافی چیدمان بخشهای مختلف سایت است که البرز وب دیزاین با استفاده از تجارب پیشین و بررسی دقیق سایت های صرافی موفق و همچنین با توجه به انعطاف فراوانی که در CMS اختصاصی خود دارد، سایت شما را به گونه ای طراحی می کند تا قابلیت بالایی برای تبدیل شدن به سایت همیشگی مورد استفاده برای جویندگان قیمت ارز و سکه و اخبار اقتصادی داشته باشد.
از دیگر مزایای طراحی سایت های ما این است که سیستم مدیریت محتوای ساده و سریعی را که از اساس توسط متخصصان ما و مناسب برای زبان فارسی نوشته شده است در اختیار شما قرار می دهیم و شما بوسیله آن قطعا با راحتی و سرعت بیشتری محتوای سایت خود را مدیریت می کنید. این سیستم بیش از 5 سال است که در سایت های مختلف که بعضا بسیار پربازدید نیز بوده اند محک خورده است و بویژه به لحاظ امنیتی همواره سربلند بوده است.

طراحی وب سایت صرافی , طراحی سایت صرافی

ارسال یک در تیکت پاسخ جدید آمد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *